Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > B12B-XASK-1
B12B-XASK-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B12B-XASK-1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B12B-XASK-1
Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER XA 12POS 2.5MM TIN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B12B-XASK-1 Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER XA 12POS 2.5MM TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5044 pcs Φύλλο δεδομένων XA1 Series Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 250V
Λήξη Press-Fit, Solder Στυλ Board to Cable/Wire
Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall Σειρά XA
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 11.3mm
Ύψος μόνωσης 0.346" (8.80mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Locking Ramp Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 12 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.134" (3.40mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin-Lead Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin-Lead
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
B12B-ZR Image
  • Μέρος#:B12B-ZR
  • Κατασκευαστές:JST
  • Περιγραφή:CONN HEADER ZH TOP 12POS 1.5MM
  • Σε απόθεμα:5137
B12B-XASK-1(LF)(SN) Image
  • Μέρος#:B12B-XASK-1(LF)(SN)
  • Σε απόθεμα:163616
B12B-PHDSS Image
  • Μέρος#:B12B-PHDSS
  • Περιγραφή:CONN HEADER PHD TOP 12POS 2MM