ASVMSVM14K152
ASVMSVM14K152
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ASVMSVM14K152 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ASVMSVM14K152
Κατασκευαστής JST
Περιγραφή JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 6"
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ASVMSVM14K152 Κατασκευαστής JST
Περιγραφή JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164780 pcs Φύλλο δεδομένων ASVMSVM14K152 Drawing
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Gauge Wire 14 AWG
Σειρά VL Αλλα ονόματα 455-3109
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός αγωγοί 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 6.00" (152.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Black 14 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 6.00" (152.40mm) Επικοινωνία Τέλος Πάχος -