ASPNDSPNI22K152
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ASPNDSPNI22K152 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ASPNDSPNI22K152
Κατασκευαστής JST
Περιγραφή SPND-001T-C0.5-SPNI-001T-P0.5 6"
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ASPNDSPNI22K152 Κατασκευαστής JST
Περιγραφή SPND-001T-C0.5-SPNI-001T-P0.5 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 151218 pcs Φύλλο δεδομένων ASPNDSPNI22K152 Drawing
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Gauge Wire 22 AWG
Σειρά PNI Αριθμός σειρών 1
Αριθμός αγωγοί 1 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 6.00" (152.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 6.00" (152.40mm) Επικοινωνία Τέλος Πάχος -