AGHGH28K152
AGHGH28K152
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AGHGH28K152 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AGHGH28K152
Κατασκευαστής JST
Περιγραφή JUMPER SSHL-002T-P0.2 X2 6"
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AGHGH28K152 Κατασκευαστής JST
Περιγραφή JUMPER SSHL-002T-P0.2 X2 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 305136 pcs Φύλλο δεδομένων AGHGH28K152 Drawing
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Gauge Wire 28 AWG
Σειρά GH Αλλα ονόματα 455-3073
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός αγωγοί 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 6.00" (152.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm) Επικοινωνία Τέλος Πάχος -