Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > FFC, FPC (επίπεδη) εύκαμπτοι σωλήνες > FF0380SV1-R2000
FF0380SV1-R2000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FF0380SV1-R2000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FF0380SV1-R2000
Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN FPC BOTTOM 80POS 0.50MM R/A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FF0380SV1-R2000 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN FPC BOTTOM 80POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18109 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 50V
Λήξη Solder Σειρά FF03
Πίσσα 0.020" (0.50mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 80
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Rotary Lock
στέγαση χρώμα White Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FPC Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 80 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A per Contact Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy