X9C103PI
X9C103PI
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά X9C103PI με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος X9C103PI
Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC DIGITAL POT 10K 100TP 8DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος X9C103PI Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 5507 pcs Φύλλο δεδομένων X9C102, X9C103, X9C104, X9C503
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 5V
Ανοχή ±20% Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C
Κωνοειδής Linear Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP
Σειρά XDCP™ Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 40
Αντίσταση (Ohms) 10k Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός βρύων 100 Αριθμός Κυκλωμάτων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-PDIP