ISL5120CBZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISL5120CBZ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISL5120CBZ
Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC SWITCH DUAL SPST 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ISL5120CBZ Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4986 pcs Φύλλο δεδομένων ISL5120-23
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) 2.7 V ~ 12 V
Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) - Χρόνος διακοπής (Ton, Toff) (Max) 35ns, 30ns
Κύκλωμα διακοπτών SPST - NO Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αντίσταση κατάστασης (Max) 20 Ohm Αριθμός Κυκλωμάτων 2
Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη 1:1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 2 Circuit IC Switch 1:1 20 Ohm 8-SOIC
Τρέχουσα - Διαρροή (IS (off)) (Max) 100pA Στιχομυθία -105dB @ 1MHz
Φόρτιση με ένεση 5pC Αντιστοίχιση καναλιού σε κανάλι (ΔRon) 800 mOhm
Χωρητικότητα καναλιού (CS (εκτός), CD (εκτός λειτουργίας) 8pF, 8pF Αριθμός μέρους βάσης ISL5120