Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - οδηγούς πύλη > HIP2100IR4
HIP2100IR4
HIP2100IR4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HIP2100IR4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HIP2100IR4
Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC DRIVER HALF BRIDGE 100V 12DFN
Product parameter
Αριθμός μέρος HIP2100IR4 Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC DRIVER HALF BRIDGE 100V 12DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4468 pcs Φύλλο δεδομένων HIP2100
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 9 V ~ 14 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 12-DFN (4x4) Σειρά -
Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 10ns, 10ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 12-VFDFN Exposed Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
Συχνότητα εισόδου 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Τάση λογικής - VIL, VIH 4V, 7V
Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 114V Τύπος πύλης N-Channel MOSFET
Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 2A, 2A Βάσης-εκπομπού Κορεσμός Τάσης (Max) Independent