Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - Hot Swap ελεγκτές > HIP1011ACBZA-T
HIP1011ACBZA-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HIP1011ACBZA-T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HIP1011ACBZA-T
Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC CTRLR HOT PLUG PCI 16-SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HIP1011ACBZA-T Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4403 pcs Φύλλο δεδομένων HIP1011A
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 10.8 V ~ 13.2 V
Τύπος Hot Plug Controller Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC
Σειρά - Προγραμματιζόμενα χαρακτηριστικά Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός καναλιών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εσωτερική Switch (s) Both
Χαρακτηριστικά Latched Fault, UVLO Χαρακτηριστικά καρφίτσες FLTN, OCSET, PWRON
Λεπτομερής περιγραφή Hot Plug Controller 4 Channel CompactPCI™ 16-SOIC Τρέχουσες - Προμήθεια 5mA
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 100mA, 500mA Αριθμός μέρους βάσης HIP1011A