IXRFSM12N100
IXRFSM12N100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IXRFSM12N100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IXRFSM12N100
Κατασκευαστής IXYS RF
Περιγραφή 2A 1000V MOSFET IN SMPD PACKAGE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IXRFSM12N100 Κατασκευαστής IXYS RF
Περιγραφή 2A 1000V MOSFET IN SMPD PACKAGE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3748 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SMPD Σειρά SMPD
Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 6A, 15V Έκλυση ενέργειας (Max) 940W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-BESOP (0.790", 20.11mm Width), 15 Leads, Exposed Pad
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2875pF @ 800V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 77nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 15V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1000V 12A (Tc) 940W Surface Mount 16-SMPD
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)