IXFX21N100F
IXFX21N100F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IXFX21N100F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IXFX21N100F
Κατασκευαστής IXYS RF
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 21A PLUS247-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IXFX21N100F Κατασκευαστής IXYS RF
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 21A PLUS247-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4428 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK21N100F, IXFX21N100F
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLUS247™-3 Σειρά HiPerRF™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 10.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 500W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5500pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 160nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V