Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > CPC1008N
CPC1008N
CPC1008N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CPC1008N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CPC1008N
Κατασκευαστής IXYS Integrated Circuits Division
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-100V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CPC1008N Κατασκευαστής IXYS Integrated Circuits Division
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-100V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66422 pcs Φύλλο δεδομένων CPC1008N
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 0V ~ 100V
Τάση - Είσοδος 1.2VDC Στυλ λήξης Gull Wing
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-SOP Σειρά CPC, OptoMOS®
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 4-SOP (0.150", 3.81mm)
Τύπος εξόδου AC, DC Αλλα ονόματα CLA159
Αντίσταση κατάστασης (Max) 8 Ohms τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Τρέχουσα φορτίο 150mA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.150", 3.81mm) Κύκλωμα SPST-NO (1 Form A)