IXTH16P20
IXTH16P20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IXTH16P20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IXTH16P20
Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET P-CH 200V 16A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IXTH16P20 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET P-CH 200V 16A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22828 pcs Φύλλο δεδομένων IXTH16P20
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 (IXTH) Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 500mA, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 300W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2800pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 95nC @ 10V
FET Τύπος P-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V
Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 200V 16A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)