Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > XLP728200.000000X
XLP728200.000000X
XLP728200.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά XLP728200.000000X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC XO 200.000MHZ LVPECL SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος XLP728200.000000X Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC XO 200.000MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27419 pcs Φύλλο δεδομένων XL,U,A,B Family BriefFXO-PC72 Series
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 2.5V
Τύπος XO (Standard) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)