Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > XLP725333.000000X
XLP725333.000000X
XLP725333.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά XLP725333.000000X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC XO 333.000MHZ LVPECL SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος XLP725333.000000X Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC XO 333.000MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4711 pcs Φύλλο δεδομένων XL,U,A,B Family BriefFXO-PC72 Series
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 2.5V
Τύπος XO (Standard) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)