Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > XLL726133.000000I
XLL726133.000000I
XLL726133.000000I
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά XLL726133.000000I με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC XO 133.000MHZ LVDS SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος XLL726133.000000I Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC XO 133.000MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29319 pcs Φύλλο δεδομένων XL,U,A,B Family BriefFXO-LC72 Series
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 2.5V
Τύπος XO (Standard) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)