ICS345RP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ICS345RP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ICS345RP
Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ICS345RP Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4404 pcs Φύλλο δεδομένων ICS345
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 3.15 V ~ 3.45 V
Τύπος Clock/Frequency Synthesizer Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-QSOP
Σειρά VersaClock® Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:9
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes with Bypass Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα 345RP Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Εισαγωγή Clock, Crystal Συχνότητα - Max 200MHz