830154AMI-08LFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 830154AMI-08LFT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 830154AMI-08LFT
Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 830154AMI-08LFT Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42603 pcs Φύλλο δεδομένων ICS830154I-08
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 1.4 V ~ 3.465 V
Τύπος Fanout Buffer (Distribution) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:4
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Παραγωγή LVCMOS Αλλα ονόματα ICS830154AMI-08LFT
ICS830154AMI-08LFT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγωγή LVCMOS Συχνότητα - Max 160MHz
Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος No/No Λεπτομερής περιγραφή Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:4 160MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)