Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - FIFOs μνήμη > 72403L45P
72403L45P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 72403L45P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 72403L45P
Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 72403L45P Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4870 pcs Φύλλο δεδομένων IDT72401/03IDT Suffixes
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5V ~ 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-PDIP Σειρά 7200
Retransmit Δυνατότητα No Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη No
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Αλλα ονόματα IDT72403L45P
IDT72403L45P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λειτουργία Asynchronous Υποστήριξη FWFT No
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 45MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional