Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - FIFOs μνήμη > 72401L10DB
72401L10DB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 72401L10DB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 72401L10DB
Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC FIFO ASYNC 64X4 16CDIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 72401L10DB Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4822 pcs Φύλλο δεδομένων IDT72401/03
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5V ~ 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-CDIP Σειρά 7200
Retransmit Δυνατότητα No Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη No
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-CDIP (0.300", 7.62mm)
Αλλα ονόματα IDT72401L10DB
IDT72401L10DB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία Asynchronous Υποστήριξη FWFT No
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 10MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 45mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional
Αριθμός μέρους βάσης 72401 Χρόνος πρόσβασης 55ns
Σχετικά προϊόντα
72401 Image
  • Μέρος#:72401
  • Κατασκευαστές:Wiha
  • Περιγραφή:POWER TOOL 1/4 HEX TO SQ ADAPTER
  • Σε απόθεμα:13210
724-PSEU Image
  • Μέρος#:724-PSEU
  • Κατασκευαστές:SCS
  • Περιγραφή:ADAPTER 100-240VAC 24VDC .25A