Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Μνήμη > 7134SA45CB
7134SA45CB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 7134SA45CB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 7134SA45CB
Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC SRAM 32K PARALLEL SB48
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 779 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 7134SA45CB Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 779 pcs Φύλλο δεδομένων IDT7134SA/LA
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 45ns
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Asynchronous
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-SIDE BRAZED Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 48-DIP (0.600", 15.24mm)
Αλλα ονόματα IDT7134SA45CB
IDT7134SA45CB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)