Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Μνήμη > 7134LA55CB
7134LA55CB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 7134LA55CB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 7134LA55CB
Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC SRAM 32K PARALLEL SB48
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 906 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 7134LA55CB Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 906 pcs Φύλλο δεδομένων IDT7134SA/LA
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Asynchronous
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-SIDE BRAZED Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 48-DIP (0.600", 15.24mm)
Αλλα ονόματα IDT7134LA55CB
IDT7134LA55CB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)