Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Μνήμη > 7130LA55P
7130LA55P
7130LA55P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 7130LA55P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 7130LA55P
Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC SRAM 8K PARALLEL 48DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 7130LA55P Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4894 pcs Φύλλο δεδομένων 7130(S,L)A, 7140(S,L)A
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Asynchronous
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-PDIP Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 48-DIP (0.600", 15.24mm)
Αλλα ονόματα IDT7130LA55P
IDT7130LA55P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)