Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες επιλογέα > ASLD331120DNUW
ASLD331120DNUW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ASLD331120DNUW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ASLD331120DNUW
Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO WHT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ASLD331120DNUW Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO WHT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS