Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες επιλογέα > ASLD32240DNUG
ASLD32240DNUG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ASLD32240DNUG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ASLD32240DNUG
Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή 30MM SS 3POS MT 24V 4NO GRN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ASLD32240DNUG Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή 30MM SS 3POS MT 24V 4NO GRN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS