Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες επιλογέα > ASLD321120DNUG
ASLD321120DNUG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ASLD321120DNUG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ASLD321120DNUG
Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO GRN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ASLD321120DNUG Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO GRN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS