Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες μπουτόν > ALD29911DN-R-24V
ALD29911DN-R-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALD29911DN-R-24V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALD29911DN-R-24V
Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή 30MM PUSHBUTTON ILLUMINATED
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALD29911DN-R-24V Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή 30MM PUSHBUTTON ILLUMINATED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1670 pcs Φύλλο δεδομένων TWTD Series Datasheet
Κατηγορία Διακόπτες Τάση Αξιολόγηση - DC 24V
Τάση Αξιολόγηση - AC 110V Τύπος Standard, Illuminated
Στυλ λήξης Screw Terminal Λειτουργία διακόπτη On-Mom, Off-Mom
Σειρά TWTD Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 30.50mm Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1885-1350
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front
μηχανική ζωή 5,000,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP65 - Dust Tight, Water Resistant Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 24 VAC/DC
Φωτισμός τύπο, το χρώμα LED, Red Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC), 8A (DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Red