Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες πίεσης, μετατροπείς > PPT2-0500AGN5VS
PPT2-0500AGN5VS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PPT2-0500AGN5VS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PPT2-0500AGN5VS
Κατασκευαστής Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Περιγραφή PRESSURE TRANSDUCER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 71 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PPT2-0500AGN5VS Κατασκευαστής Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 6 V ~ 34 V
Στυλ λήξης Connector Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Σειρά PPT2 Τύπος πίεσης Absolute
Στυλ θύρας Threaded Port Μέγεθος Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™
Συσκευασία / υπόθεση Module Cube Τύπος εξόδου Analog, RS-485
Παραγωγή 0 V ~ 5 V Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Πίεση λειτουργίας 500 PSI (3447.38 kPa) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη πίεση 600 PSI (4136.85 kPa) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 500 PSI (3447.38 kPa) Absolute Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ 0 V ~ 5 V Module Cube Ακρίβεια ±0.0375%