Σπίτι > Προϊόντα > Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια > Ράφι θερμική διαχείριση > HF1326414
HF1326414
HF1326414
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HF1326414 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HF1326414
Κατασκευαστής Hoffmann
Περιγραφή IP54 13" 376 FILTER FAN 230V 703
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 350 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HF1326414 Κατασκευαστής Hoffmann
Περιγραφή IP54 13" 376 FILTER FAN 230V 703 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 350 pcs Φύλλο δεδομένων HF Filter Fans Datasheet
Κατηγορία Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια Βάρος 4.3 lbs (2kg)
Τάση - Είσοδος 230VAC Τύπος Fan
προδιαγραφές Fan, AC, Square, 395 CFM Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 12.83" W x 12.80" H (160.0mm x 326.0mm x 325.0mm)
Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key Σειρά HF
Αλλα ονόματα 1441-1619 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Rack Fan, AC, Square, 395 CFM 6.30" L x 12.83" W x 12.80" H (160.0mm x 326.0mm x 325.0mm)