Σπίτι > Προϊόντα > Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια > Ράφι θερμική διαχείριση > DAH4001B
DAH4001B
DAH4001B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAH4001B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAH4001B
Κατασκευαστής Hoffmann
Περιγραφή ELECTRIC HEATER 400 WATT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 268 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAH4001B Κατασκευαστής Hoffmann
Διαθέσιμη ποσότητα 268 pcs Φύλλο δεδομένων Heater Accessories
Κατηγορία Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια Βάρος 2.5 lbs (1.1kg)
Τάση - Είσοδος 115VAC Τύπος Heating Unit
προδιαγραφές Heater, 400W, 3.72A Μέγεθος / Διαστάσεις 4.37" L x 4.25" W x 7.48" H (111.0mm x 108.0mm x 190.0mm)
Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key Σειρά -
Αλλα ονόματα 1441-1463
70570
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Rack Heater, 400W, 3.72A 4.37" L x 4.25" W x 7.48" H (111.0mm x 108.0mm x 190.0mm)