Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα ομοαξονικά κεραιών TV (RF) > PL75-LR-PC
PL75-LR-PC
PL75-LR-PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PL75-LR-PC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PL75-LR-PC
Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN UMC RECEPT R/A 75OHM PCB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PL75-LR-PC Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN UMC RECEPT R/A 75OHM PCB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11909 pcs Φύλλο δεδομένων PL75 Series
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τερματισμός ασπίδας Solder
Σειρά PL75 Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 334-0075-1-00
H124302
PL75-LR-PC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Αριθμός Λιμένων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 500 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής -
Προστασία Ingress - περιλαμβάνει -
Αντίσταση 75 Ohm στέγαση χρώμα Gold
Συχνότητα - Max 1.5GHz Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Snap-On διηλεκτρικό υλικό Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Λεπτομερής περιγραφή Ultra Miniature Coaxial Connector Receptacle, Male Pin 75 Ohm Through Hole, Right Angle Solder Καταγγελία Επικοινωνία Solder