Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - θήκες > JR16WRA-3PC
JR16WRA-3PC
JR16WRA-3PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JR16WRA-3PC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JR16WRA-3PC
Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN RCPT WATERPROOF 3POS MALE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος JR16WRA-3PC Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN RCPT WATERPROOF 3POS MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5918 pcs Φύλλο δεδομένων JR-W Series Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 1.6mm
Χρήση Unshielded Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Τύπος For Male Pins στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp
Τερματισμός ασπίδας Circular Shell Υλικό, Finish -
Shell Finish - Σειρά JR-W
Κατάσταση RoHS Bulk Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος -
Άλλα ονόματα *JR16WRA-3PC
HR969
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 3 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 16 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει 4 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut, 1 O-Ring Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN RCPT WATERPROOF 3POS MALE