DF4-9P-2R26
DF4-9P-2R26
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DF4-9P-2R26 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DF4-9P-2R26
Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG 9POS AWG26 STRAIGHT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DF4-9P-2R26 Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG 9POS AWG26 STRAIGHT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4098 pcs Φύλλο δεδομένων DF4 Series
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 26 AWG, Stranded
Σειρά DF4 σειρά Απόσταση -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *DF4-9P-2R26
H2620
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 9 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Closed End Λεπτομερής περιγραφή 9 Position Individual Wires Connector Black IDC 26 AWG, Stranded Through Hole
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Tin
Τύπος υποδοχής Individual Wires Χρώμα Black
καλώδιο Καταγγελία IDC Διάταξη καλωδίου 0.079" (2.00mm)
Πίσω όψη πλατφόρμας 0.079" (2.00mm)