Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - θήκες > DF3-15EP-2C
DF3-15EP-2C
DF3-15EP-2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DF3-15EP-2C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DF3-15EP-2C
Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 15POS 2MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DF3-15EP-2C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 15POS 2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 168916 pcs Φύλλο δεδομένων DF3 Series DatasheetDF3-xEP-2C DrawingDF3-15EP-2C Spec
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά DF3
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *DF3-15EP-2C
H4049
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 15
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm)