DF11E-28DP-2DSA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DF11E-28DP-2DSA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DF11E-28DP-2DSA
Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 28POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DF11E-28DP-2DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 28POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 250V
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall Σειρά DF11
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία - Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.299" (7.60mm)
Αλλα ονόματα 543-0763-1-00 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 28 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.260" (6.60mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 28 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.118" (3.00mm)