A3B-26PA-2DS(71)
A3B-26PA-2DS(71)
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά A3B-26PA-2DS(71) με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος A3B-26PA-2DS(71)
Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή HDR 26POS RA 2MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος A3B-26PA-2DS(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή HDR 26POS RA 2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5928 pcs Φύλλο δεδομένων A3,A4 Series
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 200VAC
Λήξη Kinked Pin, Solder Στυλ Board to Board or Cable
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά A3
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα 621-0362-1-71
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.157" (4.00mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.102" (2.60mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.138" (3.50mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -