R30-1611800
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R30-1611800 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R30-1611800
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 18MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος R30-1611800 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 18MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 213625 pcs Φύλλο δεδομένων PCB Hardware CatalogR30-161 Drawing
Κατηγορία Εξαρτήματα υλικού, συνδετήρες, Βάρος -
Τύπος Hex Standoff Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded
Σειρά R30-161 Βίδα, Μέγεθος Νήματος M3x0.5
Επιμετάλλωση - Υλικό Nylon
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.709" (18.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.217" (5.50mm) Hex
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M3x0.5 Nylon 0.709" (18.00mm) Natural
Χρώμα Natural Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.709" (18.00mm)