Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > M80-8511842
M80-8511842
M80-8511842
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M80-8511842 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M80-8511842
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN HDR 2MM R/A W/LATCH 18POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs11 pcs110 pcs506 pcs1001 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M80-8511842 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN HDR 2MM R/A W/LATCH 18POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 800V
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall Σειρά Datamate L-Tek
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Tube Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα 952-1134-5
M808511842
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.235" (5.97mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Strain Relief Clips
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.2A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -