M80-4201205
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M80-4201205 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M80-4201205
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN PCB FEMALE VERT DIL HEX
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος M80-4201205 Κατασκευαστής Harwin
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 120V
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
Σειρά Datamate J-Tek Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα M80-4T11205F2
M80-4T11205F2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.3mm, 7.55mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.205" (5.20mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key στερέωσης Τύπος Screw Lock
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό Beryllium Copper Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)