M80-4022001
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M80-4022001 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M80-4022001
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 10+10 WAY FEMALE SMT + J/S
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος M80-4022001 Κατασκευαστής Harwin
Διαθέσιμη ποσότητα 4383 pcs Φύλλο δεδομένων M80-402zzzz DrawingDatamate Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 120V
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
Σειρά Datamate J-Tek Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.7mm, 7.95mm
Ύψος μόνωσης 0.220" (5.60mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
στερέωσης Τύπος Screw Lock Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold