M60-6163045
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M60-6163045 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M60-6163045
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 30+30 DIL SMT PLUG 6MM HIGH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος M60-6163045 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 30+30 DIL SMT PLUG 6MM HIGH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5435 pcs Φύλλο δεδομένων M60-616xx45 Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά M60
Πίσσα 0.031" (0.80mm) Συσκευασία Tube
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 60
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7mm, 8mm, 9mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.232" (5.90mm) Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm)