Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδιο συγκροτήσεις > Ορθογώνια καλώδιο συνελεύσεις > M50-9011342
M50-9011342
M50-9011342
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-9011342 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-9011342
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή IDC F/M 13POS RIBBON CBL ASSY
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-9011342 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή IDC F/M 13POS RIBBON CBL ASSY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Χρήση -
θωράκιση Unshielded Σειρά Archer M50
Pitch - Σύνδεσμος 0.050" (1.27mm) Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Αλλα ονόματα 952-3354
M50-9011342-ND
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 26 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Μήκος 0.492' (150.00mm, 5.91")
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.492' (150.00mm, 5.91") Επικοινωνία Τέλος Πάχος -