Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > M50-4703845
M50-4703845
M50-4703845
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-4703845 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-4703845
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN HDR 1.27MM SMD T/H 76POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-4703845 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN HDR 1.27MM SMD T/H 76POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5793 pcs Φύλλο δεδομένων M50-470xx45 DrawingArcher Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall Σειρά Archer M50
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Tube Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 76
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6mm
Ύψος μόνωσης 0.224" (5.69mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 76 position 0.050" (1.27mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A per Contact Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.091" (2.30mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -