Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > M50-3630342R
M50-3630342R
M50-3630342R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-3630342R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-3630342R
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN HDR 1.27MM SMT AU 3POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-3630342R Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN HDR 1.27MM SMT AU 3POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά Archer M50
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Original-Reel® Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα 952-3934-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 3 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.039" (1.00mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Pick and Place
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 3 position 0.050" (1.27mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A per Contact Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.118" (3.00mm)