M50-3203145
M50-3203145
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-3203145 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-3203145
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 62POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-3203145 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 62POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5567 pcs Φύλλο δεδομένων M50-320xx45 DrawingArcher Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
Σειρά Archer M50 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 62
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.136" (3.46mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 62 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.094" (2.40mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 10.0µin (0.25µm)