M50-3100445P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-3100445P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-3100445P
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONNECTOR SOCKET
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-3100445P Κατασκευαστής Harwin
Διαθέσιμη ποσότητα 6016 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 250V
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
Σειρά Archer M50 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 8
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA6T), Nylon 6T Ύψος μόνωσης 0.173" (4.40mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Pick and Place στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Receptacle Connector Surface Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 1A