Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > M30-6100746
M30-6100746
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M30-6100746 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M30-6100746
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 7 SIL PC TAIL PLUG
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10010 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M30-6100746 Κατασκευαστής Harwin
Διαθέσιμη ποσότητα 96084 pcs Φύλλο δεδομένων M30 Series SpecM40, M30 Series CatalogM30-610 Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 100V
Λήξη Solder Στυλ Board to Cable/Wire
Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall Σειρά M30
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.049" (1.25mm)
Συσκευασία Tube Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 7
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5.4mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Ύψος μόνωσης 0.169" (4.30mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 7 position 0.049" (1.25mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.091" (2.30mm)