Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > M22-5322005P
M22-5322005P
M22-5322005P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M22-5322005P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M22-5322005P
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 20+20 DIL SMT PICK/PLACE HDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2010 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M22-5322005P Κατασκευαστής Harwin
Διαθέσιμη ποσότητα 44933 pcs Φύλλο δεδομένων M22-532xx05,46P DrawingM22 Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά M22
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Tube Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 40
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.8mm, 6.9mm, 9.6mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA6T), Nylon 6T Ύψος μόνωσης 0.059" (1.50mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Pick and Place στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 40 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.138" (3.50mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -