Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > M22-2201346
M22-2201346
M22-2201346
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M22-2201346 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M22-2201346
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 13 SIL VERT SHROUDED PIN HDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος M22-2201346 Κατασκευαστής Harwin
Διαθέσιμη ποσότητα 4488 pcs Φύλλο δεδομένων M22-220zz4z Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 100V
Λήξη Kinked Pin, Solder Στυλ Board to Cable/Wire
Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall Σειρά M22
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 13
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 8.05mm
Ύψος μόνωσης 0.240" (6.10mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 13 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A per Contact Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.134" (3.40mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -