Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > M20-8911005
M20-8911005
M20-8911005
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M20-8911005 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M20-8911005
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 10+10DIL WAY HORIZ SMT PIN HDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2002 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M20-8911005 Κατασκευαστής Harwin
Διαθέσιμη ποσότητα 69160 pcs Φύλλο δεδομένων M20-891xx05 DrawingM20 Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά M20
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA6T), Nylon 6T Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount, Right Angle 20 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.236" (6.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -